-18%

Mini A8 Gps Araç Çocuk Yaşlı Takip Cihazı BTK Kayıtlıdır


489,00 599,00

Mini A8 Gps Araç Çocuk Yaşlı Takip Cihazı

Açıklama;
– BTK yasal imalatçı kayıtlıdır. kullanmak için başka bir kuruluma ihtiyacı yoktur. Simkart Data hattı ile kullanılması gerekmektedir. Aksi halde cihaz çalışsa dahi işlevsel olmayacaktır.
– Aracınızı, motorlu taşıtlarınızı, yaşlı veya çocuklarınızın yerini belirlemede ve ortamdaki sesleri dinlemenize yarar.
– Bulunduğu ortamda ses, titreşim, ışık gibi belirtileri bulunmadığı için açığa çıkma gibi bir durum yaşanmamaktadır.
– Kesintisiz kullanımda 4 saatte kadar dinleme ve yer belirleme
– Dinleme yapılmaz ise sadece yer ve konum belirmede 4-5 gün bekleme süresi vardır.

Kullanım Talimatı;
– Sim kart Data Hattı gereklidir.
– Simkart takılırken dikkat edilmesi gereken durum pin kodu olmaması
– Simkart takıltıktan sonra otomatik olarak açılır (3 kere turuncu renk yanıp söner)

Mini-A8 araç takip ve GPS cihazını kullanmak için iki temel komut bulunuyor. İlk olarak cihazdan konum bilgisi almak istediğinizde telefonunuzdan “Dw” yazarak cihazdaki SIM karta kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu işlem sonrasında takip cihazı o an bulunduğu konumun harita erişim linkini size kısa mesaj olarak iletiyor. Ayrıca ilk kısa mesaj size ulaştıktan sonra isterseniz “Hm1” yazıp ikinci bir kısa mesaj göndererek cihazın ortam dinleme özelliğini de aktif edebilirsiniz.

Yasal Uyarı: Cihazların kullanımıyla ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır…

Stok kodu: GS014 Kategoriler:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini A8 Gps Araç Çocuk Yaşlı Takip Cihazı BTK Kayıtlıdır”

There are no reviews yet.