-13%
,

Kablosuz Çoklu Priz Ortam Dinleme Cihazı


1.399,00 1.599,00

Kablosuz Çoklu Priz Ortam Dinleme Cihazı

Açıklama;
Kablosuz Çoklu 3’lü priz dinleme cihazı, Zekice hazırlanmış ve şüphe uyandırmadan ev, ofis, veya iş yerinize yerleştirerek kullanabiliceğiniz mükemmel bir dinleme cihazıdır.
GSM modül vericisi sayesinde mesafe sınırı yoktur. Dünyanın neresinde olursanız olun, yapacağınız tek şey priz dinleme cihazıiçerisine yerleştirilmiş olan SİM kart numarasını arayıp priz dinleme cihazının bulunduğu ev, ofis veya iş yerinizi canlı dinleyebilir aynı zamanda dinlediğiniz telefonunuza ortamdaki sesleri kaydedebilirsiniz.
3 LÜ Priz dinleme cihazını aynı zamanda normal priz olarakta kullanabilirsiniz.
Priz dinleme sistemini eşsiz yapan bir diğer özelliği ise, vericiyi çalıştırmak için gereken elektrik enerjisini prizden almasıdır. Bu sayede cihazın şarj etme problemi ortadan kalkar. Bir defa prize taktıktan sonra pil değiştirme, şarj etmek gibi uğraşa gerek kalmıyor.
Her an her saat kesintisiz bir şekilde priz dinleme sisteminin içerisindeki SİM kart numarasını arayıp aralıksız dinleme yapabilirsiniz.
Çoklu Priz Ortam Dinleme Cihazı Özellikleri
​GSM frekansları kullanıldığı için dinleme mesafesi sınırsızdır.
Ortamdaki sesleri, konuşmaları ve fısıltıları bile çok net duymanızı sağlar.
Şarj problemi yoktur, enerjisini prizden alır.
Kesintisiz dinleme imkanı sunar.
Çok güçlü ve çift mikrofonludur.
Şüphe çekmez, normal kablolu prizdir.
Turkcell, Vodafon ve Avea ile çalışır.
Profesyonel dinleme cihazıdır.

Priz Dinleme Cihazı ile enerji sorunu olmadan 7/24 ortam dinleme yapabilirsiniz. Ucuz fiyat ve şarj sorunu olmadan ortam dinlemesi yapmak istiyorsanız muhakkak bir priz dinleme cihazına ihtiyacınız olacaktır.
Priz Dinleme Cihazı, içerisine takılan sim kartlı ortam dinleme modülü ile çalışmaktadır. Bu modül dilediğiniz herhangi bir sim kart ile çalışmakta olup, Turkcell, Vodafone ya da Avea hat seçebilirsiniz.
Seçtiğiniz hat kendi kullandığınız operatörle aynı olursa ortam dinleme esnasında ucuz fiyat ile uzun süre dinleme yaparsınız. Ortam dinleme yapmak için size gelen seçmiş olduğunuz Priz Dinleme Cihazını dinlemek istediğiniz ortama bırakmanız yeterlidir.

Priz Dinleme Cihazı Nasıl Kullanılır ?
1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.
2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında priz dinleme cihazını bıraktığınız ortamı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.
3 – Aldığınız hattı Priz Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda priz dinleme cihazınız çalışmayacaktır.
4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan priz dinleme cihazının vidalarını yıldız ya da düz tornavida ile söküp kapağını açınız. Priz kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra vidalarını kapatıp fişini prize takınız.
5 – Fişi prize taktıktan sonra priz dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp ortam dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.
6 – Priz Dinleme Cihazınızda ses aktivasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde prizi bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda prizdeki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Priz Dinleme Cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve ortamda ses olduğu anda o numarayı arar ve ortamdaki sesleri dinlemenizi sağlar
7 – Priz Dinleme Cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.
8 – Priz Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Yasal Uyarı: Cihazların kullanımıyla ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır…

Stok kodu: GS016 Kategoriler: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kablosuz Çoklu Priz Ortam Dinleme Cihazı”

There are no reviews yet.