-26%

Akıllı Bileklik 8gb Mini Bileklik 20 Saat Ses Kayıt Cihazı


369,00 499,00

Akıllı Bileklik 8GB Mini Bileklik Ses Kayıt Cihazı

Açıklama;
Yeni bileklik mini ses kaydedici cihaz normal bileklik olarak da kullanabileceğiniz mükemmel bir ses kayıt cihazıyla tek şarj ile 20 saat aralıksız çok net ses kaydı yapabilirsiniz.
Sporcular, izciler, öğrenciler, bay, bayan ve çocuklar için hiç dikkat çekmeden kullanabilecekleri mükemmel bir üründür.
Dilerseniz bilekliğin ortasındaki mini ses kayıt cihazını çıkarıp kayıt yapmak istediğiniz ortama bırakıp saatler süren (20 saat) ses kaydı alabilirsiniz.
Kullanımı son derece basittir.Tek düğme kayda başlatır.Kimseye farkettirmeden ses kaydı yapmanın en kolay yoludur.Her ortamda ses kaydı yapabilirsiniz.
Çıkarılabilir bant ile son derece pratik ve farkedilmezdir.Narin ve küçük, taşıması kolay. Bir düğmeyle kaydedebilirsiniz ve kullanımı son derece kolay.Uzun süren kayıt süresi ile şarj sorunu yaşamazsınız.

Yasal Uyarı: Cihazların kullanımıyla ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır…

Stok kodu: GS018 Kategoriler:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Akıllı Bileklik 8gb Mini Bileklik 20 Saat Ses Kayıt Cihazı”

There are no reviews yet.